לקוחות מספרים

עדויות

הצלחה באנגלית אפשרית לכל אחד התוצאות מדברות בעד עצמן:

בזכותך אני מעביר בביטחון פרזנטציות וכנסים מקצועיים בחו"ל. ״איתך שיפרתי את את מיומנות הכתיבה ודיבור לקראת רילוקיישן לקנדה ופוסט דוקטורט, למדתי את ההבדלי התרבות השונים, עברתי בהצלחה את מבחן TOEFL
ד"ר גוסטבו גולדנברג
בית חולים בלינסון, פתח תקווה
הייתי לפני רלוקשיין, בזכות השיטה שלך חיזקתי את הביטחון באנגלית והגעתי מוכן לארץ דוברת אנגלית עמדתי לפני מעבר לקנדה וחששתי, תמיד התביישתי לדבר באנגלית, הרגשתי שיש פער גדול בין רמת האנגלית שלי לבין היכולת שלי לדבר מול אנשים. מעבר לעקרונות שקיבלתי, השיטה שלך היתה מותאת אישית, נתנה כלים להגיע מוכן.
ד"ר אילן פרידנטל
רופא ילדים
את הכנת אותי באופן הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר. עכשיו אחרי ההרצאה שלי יכול להודות לך, לפני כשבוע לקחת על עצמי להוביל פאנל כנס פינטק בינלאומי בישראל,גם בעברית זה לא פשוט לעבוד ולדבר מול קהל, על אחת כמה וכמה באנגלית.
מיכה מוטליס
מנהל חדשנות ופיתוח עסקי בבנק לאומי
ג'וי, אני אוהבת מאוד את דרך הלימוד והאישיות המקסימה שלך, את סוחפת, מעניינת ובקיאה ויודעת להעביר את החומר לכל אחד ברמה שלו… את פשוט יוצאת דופן, משהו שונה ומיוחד״
נעמי דותן
פסיכולוגית חינוכית מומחית
הרבה בזכותך, הצלחתי לסיים תואר, שכלל מלא מאמרים באנגלית 😉
יעל. ש
סטודנטית לפסיכולוגיה
סיימתי פגישה עסקית מוצלחת, בזכותך הייתי מוכנה והרגשתי בטוחה ונינוחה מאוד
מיכל א.
מנהלת משאבי אנוש
כיום אני מרגיש בטוח לדבר באנגלית ומצליח לקרוא ולהבין ספרים שלמים״. לפני שהתחלתי ללמוד אצל ג׳וי רמת האנגלית שלי לא הייתה גבוהה, לא הצלחתי לקרוא ולהבין קטעי קריאה פשוטים יחסית, ומאוד התביישתי לנסות בכלל לדבר באנגלית. התרגול בשיחה, קריאה וכתיבה דווקא בתחומי העניין שלי , זרזו את התהליך וגמרו לו להיות מהנה. השילוב של המקצועיות והאנרגיות שאת מביאה איתך הם מתכון מנצח.
יובל ז.
סטודנט בקורס פסיכומטרי
בזכות השיטה שלך, צעד אחד צעד למדתי לדבר שוטף ולהעביר פרזנטציה מול קהל בביטחון״. הפחד הכי גדול שלי היה אנגלית, במיוחד לדבר באנגלית, היה לי מחסום. בשנה האחרונה של לימודים אקדמיים בתחום ההנדסה עדיין דחיתי את קורס באנגלית.
ענבר עדני
סטודנטית להנדסה
ג'וי אהובה הגעתי לתפקיד בכיר בהנהלה ברוך ה' יודעת בדיוק מה להגיד, מה לענות, איך להציג, על מה לשים דגש לטווח הקצר והארוך.. יודעת לזהות את הצורך המדוייק ולתת פתרונות מדוייקים בעלי חזון, פרקטיקה ומקצועיות גדולה, רגילה להיות ככ דומיננטית, מובילה.. ואז.. מגיעה מנכ"לית חדשה מחול.. ישיבת הנהלה באנגלית.. שפה שאני ככ חלשה.. ועולה שאלה, ובוער בי לצעוק בקול את התשובה.. ונוצר דיון, ואני רוצה לעמוד מול כולם ועם אנרגיה גדולה להציג את הכל.. ובמקום זה, פשוט יושבת בכסא.. שותקת, כבויה, מנסה לפתוח את הפה אבל מתביישת לעשות לעצמי בושה.. כבר עשיתי קורסים שונים באנגלית שילמתי הרבה הרבה כספים שום דבר לא עזר.. ואז כמתנה משמיים, פגשתי את ג׳וי המדהימה!! הכי יפה מבחוץ ומבפנים שכמו מלאך ככ התחברה לתחושה וישר ביחד יצאנו לדרך חדשה! ועם ג'וי, זה פשוט דבר אחר! בשניה הפכנו לחברות ככ טובות בשיעור פתאום אני מוצאת את עצמי מדברת בלי סוף ג'וי הקוסמת בדרך ככ נעימה ומדהימה מלמדת, מדייקת, ככ מעצימה בסוף השיעור אני יוצאת מאושרת ומלאה בידע חדש שמחזק את התחושה, שכן!! אני יכולה!! ואחרי רק 5 שיעורים.. מצאתי את עצמי בישיבת הנהלה מדברת, עונה, מציגה, וככ שמחה ומאושרת על המחסום שנפרץ.. שאני כן יכולה!!!! כמובן שיש לי עוד מה ללמוד ולהשתפר אבל איתך ג'וי, זה לגמרי מתאפשר!! תודה ג'וי אהובה! על כל פגישה של למידה!! את מנטורית מדהימה ומקצועית גם לאנגלית וגם לחיים!!
מנהלת בכירה