שאלות ותשובות

השיטה עליה מושתתת תוכנית הלימודים הינה ייחודית ומאפשרת לכם ללמוד לדבר ולהבין אנגלית בטבעיות ובמקביל לפתח ביטחון אל מול השפה האנגלית. ליווי אישי בהתאמה אישית, הוא שיוצר את ההבדל המהותי ומאפשר לכם ליהנות ולפתח רצינות במהלך הלימוד.

בהחלט כן. במרכז ההדרכה של N-Joy English מחזיקה המדריכה בהסמכה של עבודה סוציאלית, כך שניתנת ההזדמנות ללמד גם אוכלוסייה בעלת ליקויי למידה, תוך זיהוי הצרכים הייחודיים והתאמת תוכנית לימודים ראויה, ויצירתית המקנה ביטחון עצמי לתלמיד ואין זה משנה מה גילו.

לימודי אנגלית במרכז ההדרכה של N-Joy English מתאימה למגוון נרחב של אנשים –תלמידים בין היתר ילדים בגיל הרך, תלמידים ביסודי, חטיבת ביניים, תלמידים לפני בחינות הבגרות ובמהלכן, משפחות המתעדות לבצע מעבר מגורים לארץ דוברת אנגלית, סטודנטים הלומדים או מתכננים ללמוד מעבר לים, אנשי עסקים הזקוקים לחיזוק האנגלית לניהול קשרי עבודה בינלאומיים ועוד. למעשה כל אדם בכל גיל ובכל רמה, המעוניין לחזק את האנגלית ולשפרה, מוזמן להכיר את מרכז ההדרכה

לאחר ניסיון של שנים בתחום, הבנו במרכז ההדרכה, כי לא ניתן להגדיר את תקופת הזמן בה תדברו את השפה ברמת שפת אם, משום שכל אדם וקצב התקדמותו ויכולותיו הלימודים. ככל שתשקיעו יותר בתהליך הלמידה, כך תוכלו להתקדם ולהצליח לדבר טוב יותר ומהר יותר ולהיפך.

היקף הקורסים משתנה בהתאם לדרישות הלקוח ובהתאם לקורס הנבחר.